Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tom-ass 

A Year OFF - (Serfaus - Fiss - Ladis)

44 fotek září 2017 - zobrazení 3 komentáře
Rok s rokem se sešel, my jsme dotáhli resty v Plzni - Maru učitelskej, já učící a jak jsme slibovali, vyrazili jsme do světa! Jooo pravda do Rakouska to není žádná převratná vzdálenost, ba co více, mohlo by se zdát, že je to přímo za rohem, ale ...!
Naše první štace je krs workaway.com. Jednoduše si najdete hosta, dle svého gusta a přímo se s ním domluvíte, zdali by neměl o Vás zájem. Z pravidla se jedná o max 5 hodin denně a jde o různé opravování, stavění, překládání, učení, baby sitting, uklízení, running B&B, picking různých plodů země, surf campy, apod. V každé zemi mají lidé různé problémy a tak hledají různé druhy výpomoci. Onen host Vám za to vždy poskytne nocleh, jídlo a když na oné činnosti vydělává, tak i peníz navíc. Pravda moc nic/ nic si nevyděláte, ale taky nic neutratíte, mluvíte cizí řečí, poznáte nové lidi, kraje mravy, najdete nové prostory pro své tréninky, posunute hranice, atd. atd... přemlouvat Vás nebudu, má to své výhody a ve fabrikách můžete sedět do důchodu!

Tož koukněte do galerie, možná Vás ta přesvědčí/ donutí popřemejšlet o smyslu denní rutiny a honěním se za klechtáky ;-) (...pokud tedy vynechám platiče hypoték, rodiče, pečující či zatvrzelé lenochy a věčné "trudomyslníky")
Snímky jsou nacvakané za první týden našeho putování, vše do 10km od našeho bydliště v Serfauserfeld šest! Tož kdopa má tuto doma za barákem? ;-)
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron